הלבנת שינים ליום החתונה

wedding-725432_640

הלבנת שינים ליום החתונה

בהתחשב במספר הפעמים שהצלם, בני המשפחה והחברים שלך יצעקו ״חיוך!״, ביום החתונה שלך, רק טבעי שתרצי להבטיח שהשיניים שלך ייראו כפנינים צחורות.

למרבה המזל, ישנם כמה שיטות להלבנת שיניים שיבטיחו לך חיוך מושלם ביום החתונה. בין אם את זקוקה למספר חודשי טיפול להלבנת שיניים ביתית, או להלבנה מקצועית במרפאת השיניים, הנה כמה דברים שרצוי שתדעי לאחר שהוא שאל אותך, ״התנשאי לי?״ ואת ענית, ״כן!״.

להתייעץ עם רופא השיניים

קודם כל קבעי תור במרפאת השיניים. חשוב להתחיל את תהליך הלבנת החיוך שלך מוקדם ככול האפשר, כך שתוכלי לסיים את ההליך הטיפולי הנדרש, לפני החתונה. התייעצי עם רופא שיניים קוסמטי שימליץ לך על טיפול הלבנת השיניים המומלץ ביותר למצב השיניים שלך.

לעבור ניקוי שיניים

בטח לא היית מעבירה את המכונית שלך טיפול ווקס, לפני שניקית אותה. כך את גם לא אמורה להלבין את השיניים מבלי לנקות אותן קודם. קבעי תור אצל השיננית והבטיחי לעצמך ניקוי שיניים והסרת אבנית באופן יסודי.

הניקוי העמוק יעזור גם לרופא השיניים להחליט על שיטת הלבנת השיניים המתאימה לך, לפני שתמהרי לרכוש בסופרפארם ערכה להלבנת שיניים ביתית.

מתי להתחיל בהלבנה?

אל תשאירי את הלבנת השיניים עד לרגע האחרון! הליך ההלבנה נמשך בדרך כלל שבוע עד שבועיים ולפעמים גם יותר, תלוי בתוצאות הרצויות לך. לכן, חשוב לא לדחות את הטיפול עד לרגע האחרון.

תהליך הלבנת השיניים שלך יושפע משיטת הלבנת השיניים בה תבחרי. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, כדאי שתבדקי את האפשרויות העומדות בפנייך ותבחרי בשיטה הטובה ביותר עבורך.

ברגע שתאריך החתונה נקבע, בחרי בהליך הלבנה שיתאים ללוח הזמנים שלך, כך שיהיה לך מספיק זמן לפני החתונה לבצע את ההלבנה.

דרכים שונות להלבנת שיניים

טיפולי הלבנה ביתיים ללא מרשם

,משחת שיניים להלבנה ושטיפת פה להלבנה

משך הטיפול: כ-4 שבועות.

אם את מרוצה ממראה השיניים שלך ורק רוצה להבהיר אותן מעט, את יכולה לנסות להשתמש במשחת שיניים מלבינה ובשטיפת פה מלבינה – כחלק ממשטר ההיגיינה היומי שלך.

למרות שלוקח כחודש עד שרואים שיפור ברמת הלובן של השיניים, את יכולה להתחיל להשתמש בתכשיר זה ימים רבים לפני תאריך החתונה שלך, כדי להלבין את השיניים שלך.

  • משחת שיניים מלבינה משתמשת בשחיקה קלה אשר מבריקה את השיניים בעדינות ומסירה את הכתמים תוך כדי הצחצוח.

  • שטיפת פה להלבנה מכילה בדרך כלל מי חמצן, המשמש כחומר הלבנה שמבהיר את השיניים.

רצועות הלבנה

משך הטיפול: כ-2-1 שבועות

אם את זקוקה לטיפול הלבנת שיניים אינטנסיבי יותר, יתכן שרצועות להלבנת שיניים עשויות להיות אפשרות טובה יותר עבורך. המרכיבים על רצועות הפלסטיק נדבקות לשיניים שלך, חודרים לנקבוביות, ותוך כדי כך מעניקים לשיניים טיפול הלבנה עמוק יותר. בדרך כלל, רצועות אלה מכילות חומר הלבנה, כמו מי חמצן, כדי להבהיר את השיניים.

חלק מהמטופלים יכולים להלבין את השיניים שלהם במהלך שלושה ימים ואילו אחרים עשויים להזדקק לשבועיים. כך או כך, עדיף שתלביני את השיניים שלך מספר שבועות לפני החתונה, כדי שתוכלי לראות איך הלבנה זו משפיעה על השיניים שלך. אם תשמרי על היגיינת שיניים נכונה, השפעות הלבנה זו עשויות להחזיק מעמד עד שלוש שנים.

מגשי הלבנה

משך הטיפול: 2-1 שבועות

מגש הלבנה נחשב כאפשרות נהדרת להשגת הטיפול הדרמטי ביותר באמצעות ערכת ללא מרשם. מגשים אלה פועלים על ידי התאמת מגש פלסטי מלא בג׳ל הלבנה שמונח על השיניים. בדרך כלל יהיה עלייך להשאיר את המגש על השיניים למשך הזמן שמצוין בהוראות של המוצר. ואז להסיר את המגש ולשטוף את השיניים.

אפשר לבצע טיפול זה גם במרפאת רופא השיניים, כאשר המגשים שהרופא יציע לך יהיו מותאמים אישית, ועם ג׳ל יעיל יותר לחיוך לבן יותר. אבל את תהליך ההלבנה תבצעי בבית.

 

טיפול הלבנה מקצועי

משך הטיפול: משתנה

תהליך זה דומה לטיפול במגשי ההלבנה, אלא שהטיפול כולו מתבצע במרפאת הרופא. במהלך הטיפול, הרופא משתמש באור מיוחד או בקרן לייזר כדי להפעיל את החומר ולזרז את ההלבנה. כל טיפול נמשך בין 30 ל-60 דקות. טיפול זה משתמש בריכוז גבוה של מי חמצן, ומציע את הלבנת השיניים הטובה ביותר.

 

 

הירשמו לעדכונים מאבר-אפטר

אנחנו דואגים לעדכן בכמה שיותר כתבות מעניינות בנושא עולם האירועים. אחרי הכל, אם לא תדעי – איך תבחרי?

שתפי עם חברים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן