חדרי בריחה

 

בעידן הטכנולוגי של היום, הורים רבים מחכים לרגע בו ילדיהם יעזבו סוף סוף את הטלפון החכם שיש להם ויצאו קצת החוצה כדי לשחק עם החברים. אין ספק כי הילדות של היום שונה באופן מהותי מהילדות של פעם, שלמעשה בשנים קודמות בתקופה בה אנו ההורים היינו ילדים – במשך רוב שעות היום היינו מבלים מחוץ לבית עם חברים, כך שבכל ערב ההורים שלנו היו מחפשים אותנו כשהתחיל להחשיך בחוץ והגיע הזמן לארוחת ערב.

כיום הילדים שקועים במסכי הטלפון, טאבלט, משחקי מחשב וכל אמצעי טכנולוגי אחר שגורם להם להיות מהופנטים ולהזיז רק את האצבעות. מצד אחד הם יגידו שהם משחקים במשחקים יחד עם החברים שלהם שגם הם משתמשים במכשיר טכנולוגי כדי לשחק, ומשוחחים על המשחק תוך כדי משחק אך כמובן שאין זו פעילות אטרקטיבית ומהנה כמו לשחק פנים מול פנים.

לכן אם תציעו לילדכם לצאת לבלות בחדר בריחה עם החברים, במקום לשחק במשחקי מחשב אחד מול השני, הם מיד יגלו את ההנאה והאתגר שיש בפעילות המדליקה הזו.

מהם חדרי בריחה

חדר בריחה הוא משחק טרנדי שהפך להיות פופולרי במיוחד בשנים האחרונות בקרב קהל אנשים גדול ומגוון. זהו מעין חדר סגור עם הרבה משימות וחידות הפזורות בו, שכל המטרה העיקרית של השוהים בו היא להצליח לצאת מהחדר תוך זמן קצוב על פי פתירת החידות שיש בחדר.

חדר הבריחה, ובשמו הנוסף חדר מילוט, מעניק למשתתפים חווי מהנה ומאתגרת הודות להמון חידות טריקיות שיש בחדר, שלרוב כדי לפתור אותן יש צורך לעבוד בשיתוף פעולה יחד עם המשתתפים האחרים בחדר.

חדר בריחה – למי זה מתאים

ניתן לומר כי חדרי בריחה מתאימים לכולם, ילדים ומבוגרים כאחד. יש לשים לב לפני הזמנת החדר מהו הקונספט של החדר, לאיזה גילאים הוא מיועד ומהן המשימות שיש בו. עבור ילדים, ניתן למצוא מגוון חדרי בריחה ניידים או רגילים המציעים סיפור מעולם מעניין מעולם הילדים כמו הצלת נסיכה קסומה, או חדר בריחה המבוסס על סרט מצויר ואהוב.

חוויה בלתי נשכחת וממכרת

חדר בריחה היא חוויה מהנה במיוחד, ורוב הסיכויים שלאחר פעם אחת כולם ירצו לחזור לשחק בחדר בריחה נוסף שוב ושוב. מכיוון שיש כל כך הרבה סגנונות של חדרי בריחה עם סיפורים שונים, כל אחד יכול למצוא את החדר והאתגר שהכי מתאים לו.

נוסף על כך, חדרי הבריחה הם אפשרות נהדרת עבור הפעלות לימי הולדת לכל גיל. כך שהילד שחוגג יום הולדת יוכל ללכת עם כל חבריו לשחק באחד מחדרי הבריחה, ולאחר מכן להמשיך את החגיגות בחדר ייעודי למסיבה שנמצא במתחם של חדרי הבריחה במקום. נוסף על חוויית משחק מהנה במיוחד, מדובר על פעילות חינוכית ומלמדת על עבודת צוות, שיתוף פעולה וחשיבה מחוץ לקופסה.

הירשמו לעדכונים מאבר-אפטר

אנחנו דואגים לעדכן בכמה שיותר כתבות מעניינות בנושא עולם האירועים. אחרי הכל, אם לא תדעי – איך תבחרי?

שתפי עם חברים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן