למה שהכלה תבחר את האולם

wondering22-33

למה דווקא הכלה צריכה לבחור את האולם לאירוע?

הגעתם לגיל הזה, שבו אחד הנושאים הנפוצים ביותר לשיחות החברתיות שלכם, הוא חתונות. בגילאי עשרים פלוס, נראה שאתם בשלב שבו לא משנה עם מי אתם או מה אתם עושים, תמיד צץ הנושא של החתונה, וקרוב לוודאי שלא פגשתם אישה שאין לה לפחות רעיון אחד ברור לגבי האופן שבו תיראה החתונה שלה, כולל דפים שנתלשו ממגזינים של כלות או שמלות כלה, ורשימה מוקפדת של אולמות אירועים נבחרים.

אבל רעיונות לחוד ומציאות לחוד. כשזה מגיע להגשמת הרעיונות והפיכת החלום למציאות, הרבה דברים יכולים להשתבש בדרך, ומסיבה זו, ובמיוחד כדי להימנע מטעויות הרות גורל, חשוב להניח כלה לבחור את האולם לאירוע.

נשים מתכננות את הפרטים הכי קטנים, וגברים מגיעים למסיבה

לאישה יש רעיונות ברורים ומפורטים לגבי עיצוב האולם, מיקום האולם המרכזי, וקרוב לוודאי שאם החתן יחליט לקחת אחריות על תכנון לפחות חלק מהערב, הוא ישמע על זה במשך שארית חייו. כי ככה.

כי נשים חולמות על הערב הזה מגיל חמש, בעוד שגברים יודעים שיש איזו מסיבה שהם אמורים להגיע אליה. לכן כשזה מגיע לתכנון החתונה בכלל ובחירת האולם לאירוע בפרט, כדאי להניח את הפרטים לאישה. כלומר, למי שיודעת לקחת אחריות.

מזמינים מקום לפני שמחליטים מי מוזמן

אלא אם כן אתם מתכננים לערוך את החתונה בבית שלכם או בבית ההורים שלכם, ולמה שתעשו את זה לעצמכם או להוריכם? הזמנת אולם אירועים היא הדבר הראשון שנכנס לסדר העדיפויות כשמתכננים חתונה, שכן רוב האולמות הטובים נתפסים במהירות. רוב האנשים בוחרים את האולם לפי כמות האורחים להם הם מצפים. אז זהו. שאת הכלה הנושא הקטן הזה פחות מעניין.

היא יודעת איזה אולמות אירועים נחשבים לטובים ביותר, והיא תתכנן את כל שאר הפרטים, כולל את רשימת האורחים, סביב האולם בו היא חולמת להתחתן. (כלה נוספת שבחרה קודם כל את האולם)

מבחינתה, מספיק שהחופה תיראה כאילו היא יצאה מהאגדות, והאזור המרכזי של המשפחה והאורחים החשובים יהיה גדול מספיק, והאולם יהיה מעוצב באור יקרות ועיטורים מקוריים, ורק אחר כך היא תחליט למי מגיע ליהנות מהאירוע הזה. בטוח שלא לכולם, ובטוח שלא לחברים של החברים של החברים של ההורים.

החתן המום מערימות המגזינים של החתונות ומיליוני הרעיונות באתרי מתכנני אירועים, אבל האישה שומרת על מיקוד וריכוז

כן, בחודשים שלפני האירוע, זה נראה כאילו הבית שלכם הפך למטה מיוחד של מתכנני אירועים. בכל מקום אתה נתקל במגזינים פתוחים עם תמונות של שמלות כלה ואולמות אירועים שנראים כאילו הם מיועדים לחתונות של בני מלוכה בלבד.

על כל מסך של כל מחשב וטלפון בבית יש תמונות, הודעות ומאמרים על אולמות אירועים נבחרים עם כותרות כמו: "אולם האירועים שלא תרצו לפספס! הזמינו מקום עוד היום!" כוחות ההשראה הקסומים האלו יכולים לגרום לכם להלם, אבל נראה שהאישה, בהיותה אחת שיודעת בדיוק מה היא רוצה, שומרת על רגיעה.

בדמיון שלה, כל אירוע החתונה שלכם מתוכנן עד הפרט הקטן ביותר, כבר לפני שנים

ועכשיו כל מה שהיא צריכה זה לגייס את הצבא שיעזור לה לתרגם את החזון למציאות. לכן היא נפגשת עם בעלי אולמות אירועים, ומרשה לך מדי פעם להתלוות אליה, כל עוד תחתום מראש על מסמך שבו התפקיד שלך מתחיל ונגמר בהנהוני הסכמה נמרצים לכל החלטה שהיא תקבל.

כי במקומות שבהם אתה חווה בלבול וחוסר החלטיות, לכלה יש שפע רעיונות חדשים על כל רעיון שכבר הוחלט, והיא יכולה להתמודד עם מספר משימות במקביל, גם אם זה אומר שהיא תצטרך לעצב את האולם כולו, ובמיוחד את אזור החופה והשולחן המרכזי, בעצמה.

הירשמו לעדכונים מאבר-אפטר

אנחנו דואגים לעדכן בכמה שיותר כתבות מעניינות בנושא עולם האירועים. אחרי הכל, אם לא תדעי – איך תבחרי?

שתפי עם חברים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן