עיצוב שמלות

איזו שמלה תתאים לאישיות שלך?

"החיים קצרים מדי, תלבשו שמלות" זה כנראה אחד הפתגמים האהובים עלינו, כמי שעוסקות בעיצוב שמלות. השמלה היא סמל הנשיות, יש בכוחה להוציא את הטוב ביותר שלנו, היא מטשטשת את מה שצריך לטשטש ונותנת דגש למה שצריך להבליט. כמי שעובדות במשך שנים עם נשים יפות, עוצמתיות ומלאות בנתינה, בחרנו להעניק בחזרה, ולהעניק לך הזדמנות לבחור איזו שמלת ערב מתאימה לאישיות שלך!

השמלה היפה והפשוטה

שמלת ערב יפה ופשוטה היא שמלה בקו נקי, בדרך כלל מגיעה בגוון אחד, מבד כותנה איכותית. זוהי שמלה באורך אחד, בדרך כלל קצר מקו השוק, שנשנית ממראה יוקרתי ולא מתאמץ.
למי היא מתאימה? לנשים צעירות ברוחן ונפשן, קלילות, שמעדיפות לדבר "בגובה העיניים"

השמלה הנשית

עיצוב שמלות נשיות כולל הדגשה של קווי הגזרה הנשית, ויבוא לידי ביטוי בצווארון, שמצליח לחטב את החזה, בד, שתורם לעיצוב קו המותן, ושפע של אפליקציות ועיטורים, שיוצרים תחושה של זרימה. השמלה הנשית, מקדשת את הגוף הנשי, ומעצימה אותו.
למי היא מתאימה? לנשים עוצמתיות, שנהנות מהנשיות שלהן, ורוצות להתלבש נכון.

שמלה שחורה קטנה

"תמיד כדאי, שתהיה לך שמלה שחורה קטנה" אמרה אודרי הופברן בסרט המופת, "ארוחת בוקר בטיפני" ואנחנו מלאות הערצה. עיצוב שמלה שחורה קטנה הוא עולם בפני עצמו, ניתן ליצור שמלות נוצצות ומנצנצות למראה יוקרתי ומלא זוהר, ושמלות קלאסיות, שבהחלט יכולות להמשיך אתך גם לפגישה טובה, או ליום יום, כאשר משלבים איתן את האקססורי הנכון.
למי היא מתאימה? לנשים פרקטיות, שיודעות ליצור לוק מנצח בזכות הסטיילינג הנכון.

שמלה מהסרטים

לשמלות מהסרטים שמור מקום של כבוד בפנתיאון האופנה העולמי, מרלין מונרו עם שמלת הפליסה המתנפנפת והמחשוף העמוק, אודרי הופברן עם שמלה קלאסית שחורה במחשוף סירה, וג'וליה רוברטס באישה יפה, עם שמלות הכתפיות הנפוחות, מעידות על אישיות, שמבינה באופנה ולא נכנעת לטרנדים.
בעיצוב שמלות מהסרטים נתכתב עם הגרסה המפורסמת, ונעניק לה פרשנות אישית ומקומית, שתבוא לידי ביטוי בסגנון הבד, המרקם וכמובן הגוון.

השמלה הגיאומטרית

אחת מהשמלות המתוחכמות ביותר, שהתחילו לצבור תאוצה בשנים האחרונות. עיצוב שמלות גיאומטריות דורש היכרות אמתית עם גוף האשה, השמלה הזאת יודעת לחולל פלאים וליצור חזות דקה הרבה יותר, וזאת בזכות בחירת הבד ואופן חיתוכו. ניתן ליצור שמלות גיאומטריות במגוון צבעי פופ חדים וחזקים בשילוב שחור, או שמלות גיאומטריות בשני גוונים. הבד הנמתח מאפשר להתאים את השמלה לכל מידה, ואולי בשל כך היא צברה פופולאריות רבה.

השמלה הגיאומטרית תתאים לנשים אמיצות, מתוחכמות, נשים, שלא פוחדות להכניס צבע לחיים ולבטא את אישיותן.

כנשים שעוסקות בעיצוב שמלות, אנו יכולות בהחלט לומר, שהסטייל שלך הוא הדרך לבטא את האישיות שלך ללא מילים, ואנו מזמינות אותך להתרשם ממגוון השמלות בסלון.

למידע נוסף על עיצוב שמלות, צרי קשר דרך האתר

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן