שמלות חתונה

כיצד תדעי, שבחרת נכון את שמלת החתונה שלך?

מאז שחר ילדותנו אנו חולמות על שמלות חתונה, שמלות גדולות ורחבות, מלכותיות, מלאות בעיטורים ובשלל אבנים טובות, שמלות, שיעניקו לנו תחושה של נסיכות. עם הזמן הסגנון שלנו משתנה, ואנחנו מתבגרות, נפשית ופיזית, ומחפשות משהו, שמצליח לשקף אותנו יותר.

לכאלה, שנשארו נסיכות בתודעתן, ולנשים המתוחכמות ,שהפכתן להיות, אספנו את כל מה שצריך לדעת על בחירת שמלות חתונה, וכיצד תדעי, שבחרת את שמלת הכלה שלך נכון?

שמלות חתונה- לא רק שובל ארוך

שמלות חתונה לבנות ומלאות יוקרה, ילוו את הכלה ביומה המיוחד, יש נשים שיבחרו שמלה אחת, יש כאלו ששתיים (שמלת חופה ושמלת ריקודים) ויש כאלו שאף שלוש.
קיימות מספר אופציות לשמלות חתונה:

שמלות חתונה צמודות

שמלות צרות, אשר "יושבות" על הגוף, ונועדו לחטב אותו ולהדגיש את קימוריו, מתאימות מאוד לכלות בעלות מבנה גוף רזה עד בינוני, ויחמיאו מאוד לרחבות, אם קיימת עבודת תחרה נכונה, שמצליחה להדגיש את מה שצריך, ולטשטש את מה שניתן.
שמלות חתונה אלו נוחות במיוחד, ויכולות לשמש את הכלה מרגע קבלת הפנים ועד סוף האירוע.

שמלות חתונה באורכים שונים

שמלות חתונה קלאסיות הן ידועות כשמלות, המכסות את הרגליים לאורכן, חלקן מתהדרות בתוספת אחורית, שתורמת לצללית ארוכה ואלגנטית יותר.

אך ישנן כלות, שמעדיפות שמלות חתונה עם קצוות קצרות.
כיום קיימים 2 אורכים מרכזיים:

שמלה באורך הברכיים, ושמלה באורך הירכיים (בדומה ל ¾ ) שמלות חתונה באורך הברכיים יחמיאו במיוחד לכלות בעלות רגליים ארוכות ורזות, אך גם כלות, הניחנות ברגליים שריריות יוכלו להינות משמלות אלו, בשילוב הנעל הנכונה.
שמלות באורך שלושת רבעי, יתאימו אף הן לגבוהות, ויחמיאו פחות לכלות עם שוקיים עבות.
שמלות חתונה באורחים שונים, בהחלט יכולות להתאים גם כשמלה שניה.

שמלות חתונה נפוחות

שמלות חתונה נפוחות הן השמלות הקלאסיות, שמלות הנסיכות מהאגדות, יגיעו עם מפתח צוואר בצורת סירה או קולר, ויעניקו מראה יוקרתי ומלכותי. שמלות אלו נהדרות לשלב הכניסה לחופה, אך פחות נוחות לריקודים (קיימת אופציה להוריד את הגלגל התומך בחצאית השמלה, כך שהיא הופכת לשמלה מתנפנפת) בדרך כלל, כלות עם שמלות מתנפחות, יבחרו גם בשמלה שניה.

כיצד תדעי, שבחרת את השמלה הנכונה?

מניסיון של מאות כלות, שעברו תחת שרביטנו, אנו יכולות להעיד, שהשמלה הנכונה היא שילוב של טעם אישי והתאמה לפרופורציות הגוף. אנחנו חכמות, והגוף שלנו חכם, נשים רבות, לומדות את הסטייל הנכון להן דרך תמונות, ובאופן טבעי עוקבות אחרי דמויות מפורסמות, שמזכירות את חזותן. אם יש סגנון "שעובד" לכן יותר ביום יום, זה בהחלט יכול להיות הסגנון הדומיננטי לשמלה שלך.
ואם לא מצאת שמלה, שמצליחה להתכתב עם הסגנון הנ"ל, תמיד תוכלי לגשת לסלון כלות, שמתמחה בעיצוב ותפירת שמלות בהתאמה אישית, שיצור לך אחת ומיוחדת עבורך.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן