תסרוקות כלה

אסוף או לגובה? עם פרחים או אולי אבנים מנצנצות? מוטיב של נוצות או מוטיב של קשתות? אחת הבחירות הקשות ביותר בתקופת ההכנות לחתונה היא בחירת תסרוקת כלה, תסרוקת כזאת, שלא רק תעמוד באינספור הריקודים והקפיצות, אלא גם תהיה נוחה ותחמיא למראה הפנים, אילו תסרוקות מודרניות מוצעות לכלות של היום?

תסרוקות כלה רומנטיות

הכלה הרומנטית חולמת בהקיץ, מאוהבת באהבה, ורוצה לעצמה חתונה לבנה וכפרית. תסרוקות כלה רומנטיות הן תסרוקות עדינות, אסופות, או קלועות לצמה, בין אם צמה לגובה, המקיפה את הקרקפת או שתי צמות, המקיפות את צדי הראש, המראה הכפרי מושג בשילוב של זרי פרחים עדינים בגווני לבן ופסטל.
דרך נוספת ליישם מראה זה היא באמצעות קליעת צמה רכב ומעודנת ומלאת נפח. כלות רומנטיות הן כלות עם תלתלים, שנופלים ברכות על צידי הפנים.

תסרוקות כלה אציליות

הכלה האצילית ניחנת בחושים חדים להערכת הדברים הטובים והאיכותיים בחיים, היא דעתנית, ויכולה להתמודד עם אתגרים ומצבי לחץ. והתסרוקות, שיחמיאו לה במיוחד מתכתבות עם האישיות החזקה שלה ומוסיפות לה נשיות ורוך. תספורות כלה אציליות עונות על הפרמטרים הללו, הן מגיעות עם הרבה נפח, בפוני ובשיער משולבות בשיער גלי, שנפשך על הכתפיים ומוסיף רכות ועידון, בתסרוקות אלו נשלב תכשיטים נוצצים עם אבני סברובסקי.

תסרוקות כלה פואטיות

הכלה הפואטית מבינה באופנה, אך חשוב לה מאוד לשמור על האישיות והסגנון שלה. לסלון הכלות היא תגיע מוכנה, היא יודעת היטב מה הזווית, שתגיד את איכויות תווי הפנים שלה, ואנחנו כאן כדי ליצור זאת עבורה.
תסרוקות כלה פואטיות הן תסרוקות יצירתיות במיוחד, בתסרוקות אלו נשלב אביזרים מעולם התיאטרון, רשתות, בדי טול ונוצות, ונשלים את המראה עם איפור ומדויק, בדרמטיות מתונה, לתוצאה חד פעמית ועל זמנית.

תסרוקות כלה אופנתיות

הכלה האופנתית היא פאשיניסטה מדופלמת, היא עוקבת אחרי הטרנדים האחרונים, מפעילה עמוד אינסטגרם פופולארי וערוץ היוטיוב שלה זוכה לאלפי צפיות מדי יום. כיוון שכלה זו חיה ונושמת טרנדים, הבחירה הטבעית עבורה תתכתב עם הטרנד הקיים בהתאמה למבנה הפנים שלה.
תסרוקות כלה אופנתיות כוללות שיער פזור, גלי, מתבדר ברוח, בתוספת סרט, או סיכה יפיפייה, שתאסוף חצי שיער, ותעניק מראה מלכותי ועשיר. דרך נוספת הינה יצירת נפח לחלק האחורי בראש, תוך איסוף מדויק לקוקו "בובו" קלאסי, המדמה זנב סוס (סגנון תסרוקות כלה זה יתאים גם לכלה האצילית).

לסיכום, כפי שניתן לראות קיימים ארבעה סגנונות מובילים בתחום תסרוקות כלה: תסרוקות כלה רומנטיות לכלות כפריות ועדינות, תסרוקות כלה אציליות לנשים דעתניות ומלאות בטעם טוב, תסרוקות כלה פואטיות לאמניות, שבינינו, ותסרוקות כלה אופנתיות למובילות הדעה.
אנו מאמינות, שתסרוקת הכלה מתכתבת עם האישיות שלה, ומצליחה להעצים אותה.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן