הגדלת חזה ליום החתונה

איזה-כוסית-2

בשעה טובה, החבר שלך הציע לך נישואין לאחרונה, ואת ענית לו ׳כן!׳. ההתרגשות באוויר ואתם מתחילים לתכנן את החתונה. כמו כל בחורה, גם את רוצה להיראות במיטבך ביום הגדול שלך, ולפעמים זה אומר לרדת במשקל, להתחיל להיות בכושר או לעבור ניתוח שדיים קוסמטי. אמנם, את השיער והאיפור תסדרי בוודאי בבוקר החתונה שלך, אבל לקראת הגדלת חזה תצטרכי להתכונן כמה חודשים מראש.

לפי המנתחים הפלסטיים, מספר הנשים המעוניינות היום בהגדלת חזה על מנת להיראות טוב ביום החתונה שלהן, הולך ועולה באופן ניכר.

האם עלי לשקול הגדלת חזה לפני החתונה שלי?

אם תמיד חלמת על שדיים גדולים יותר, החתונה עשויה להיות האירוע שידרבן אותך להשיג אותם כעת. כלות רבות בוחרות בניתוח להגדלת חזה כדי להשיג את צורת הגוף האידיאלית לפני החתונה.

הגדלת חזה יכולה:

  • להגדיל את גודל השד
  • לשפר את צורת השד
  • לתקן אסימטריה בשדיים
  • לשפר את הביטחון העצמי
  • לשחזר אובדן נפח לאחר ירידה במשקל

אז למה את רוצה להגדיל את החזה לפני החתונה שלך?

קביעת תאריך החתונה

אתרי אינטרנט רבים מציעים לוחות זמנים לקביעת מועד החתונה. בהתאם ללוח זמנים זה יהיה עלייך לקחת בחשבון את המשימות הרבות שתצטרכי לתכנן מראש, ולדעת: מתי הזמן המתאים להזמין את מקום האירוע, את הפרחים, את הקייטרינג, וכמובן את שמלת הכלולות שלך.

 אבל לא תמצאי לוח שנה לכלות שמייעץ לך כמה זמן לפני החתונה לתזמן את ניתוח הגדלת החזה שלך.

כמה זמן לפני החתונה עלי לתזמן את ניתוח הגדלת החזה?

כשמדובר בניתוחים פלסטיים לפני החתונה, הזמן הוא גורם חשוב מאוד. ככול שפרק הזמן בין הניתוח לבין החתונה שלך יגדל, כן ייטב. אם מועד החתונה שלך קרוב מדי, ייתכן שלא תספיקי לעבור ניתוח להגדלת חזה כי תעמוד לרשותך תקופת החלמה קצרה מדי. לכן, חשוב לקבוע פגישת ייעוץ עם המנתח הפלסטי בהקדם האפשרי.

השפעת הזמן על ההכנות לחתונה

זמן רב יותר שיקל על בחירת שמלת הכלולות 

 מטבע הדברים קשה לבחור שמלת כלה כשאת לא בטוחה מה יהיה גודל החזה שלך ביום החתונה. כשאת קובעת תאריך מספיק מוקדם לניתוח, יהיה לך די זמן גם להתאושש מהניתוח וגם לבחור בשמלת הכלולות המתאימה למידות הגוף החדש שלך, לפני מועד החתונה.

המשמעות היא שקודם תצטרכי שהחזה החדש יתייצב במקומו לפני שתוכלי לקנות את שמלת הכלולות ובגדים אחרים. חשבי על הלבשה תחתונה סקסית ועל בגד ים לירח הדבש שלכם!

כדי להיות מוכנה לקניית שמלת הכלה, תצטרכי לתזמן כארבעה חודשי החלמה לאחר הניתוח.

תני לעצמך לפחות 4 חודשים 

מומלץ לקבוע את הניתוח להגדלת השד לפחות 4 חודשים לפני החתונה שלך. זה ייתן לך מספיק זמן להתאושש לחלוטין מהניתוח ולחזור לפעילות מלאה עוד לפני ירח הדבש.

כפי שנסביר בהמשך, גודל השד משתנה במהלך מספר חודשים לאחר הניתוח. את תתאוששי לחלוטין מהניתוח לאחר כשישה שבועות, אבל גודל השד וצורתו ימשיכו להשתנות במשך מספר חודשים, עד שהשתלים החדשים יתייצבו. נשים רבות חשות שינויים בגודל ובצורת השדיים במהלך תקופה זו. אבל אל תדאגי. השדיים החדשים שלך ייראו מדהים, גם אם לשתלים לא יהיה מספיק זמן כדי להתייצב לגמרי לפני תאריך החתונה שלך.

על תהליך הריפוי מהניתוח

כאשר השתלים מונחים מתחת לשריר הפקטורליס (pectoralis), הגוף מגיב לעצם זר זה על ידי התכווצויות. בכך הוא גורם לשתלים להתייצב גבוה על החזה ולהשתטח. חשבי על זה כעל מראה של כדור או בלון שמתעוות אם לוחצים עליו, בדומה לשתל שנלחץ על ידי השריר. השתל נע כלפי מעלה לעבר האזור בו ההתנגדות היא הפחותה ביותר, עצם הבריח ובית השחי.

בעוד שאצל כל אחת תהליך הריפוי מתרחש בקצב שונה, יכול להיות שהשתלים יתחילו לצנוח למקומם המתאים, החל מהשבוע ה-8 עד השבוע ה-12 או יותר. זה גם לא נדיר שהשדיים יתחילו בהליך ריפוי א-סימטרי. כלומר, שד אחד עשוי לצנוח מוקדם יותר מהשד השני, ולגרום לשדיים להיראות משופעים משהו לפרק זמן מסוים.

לכן, כשאת בוחרת תאריך לחתונה נסי לתכנן את ניתוח החזה כ-12-6 חודשים לפני היום הגדול. אם זה לא אפשרי, תני לעצמך לא פחות מ-4 חודשים מראש.

הירשמו לעדכונים מאבר-אפטר

אנחנו דואגים לעדכן בכמה שיותר כתבות מעניינות בנושא עולם האירועים. אחרי הכל, אם לא תדעי – איך תבחרי?

שתפי עם חברים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן